اجرای طرح تولید و تنظیم بازار گوشت قرمز

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح تولید و تنظیم بازار گوشت قرمز از فردا با همکاری وزارت جهاد کشاورزی ، اتحادیه ها و تشکل های تولیدی در 10 استان اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، حسن رادمرد پس از پایان جلسه کارگروه طرح تنظیم تولید و بازار گوشت قرمز که امروز با حضور معاونان وزارت جهاد کشاورزی و اتحادیه ها و تشکل های تولیدی برگزار شد، گفت : در این طرح نیاز های مالی و نهاده های مورد نیاز دامداران تامین خواهد شد و دامداری هایی که از 30 تا 60 درصد ظرفیت خالی دارند ، در 10 استان تولیدی شناسایی شدند که با تامین سرمایه و نهاده ها، تولید این دامداری ها به 100 درصد ظرفیت خواهد رسید.

نرم افزار مرغداری مرغانه

ادامه مطلب

/ 1 نظر / 17 بازدید
MiLaD

سلام عزیزم وبلاگ خوبی داری مطالب جالبی هم داشت.اگه در جریان باشی الگوریتم جدید گوگل با نام پنگوئن شروع به کار کرده و 80 درصد ورودی های هر سایت یا وبلاگ از گوگل هست و هرچه پیج رنکت بره بالا توی سرچ های گوگل میای صفحه های اول تر و بازدیدت میره بالا پس اگه دوست داری سایت ما رو با نام دانلود آهنگ جدید لینک کن و بعد بیا به لینکستان ما و وبلاگت رو لینک کن. تو سایت ما کدی به کار رفته که هر چه تعداد تبادل لینک کنندگان سایت ما بیشتر بشه واسه نتایج شما هم بهتر بشه و بازدیدتون میره بالاتر. این آدرس رو باید لینک کنی http://www.ir2seda5.ir و از این آدرس هم باید لینک خودتو به صورت خودکار اضافه کنی http://www.ir2seda5.ir/linkestan/ در ضمن اگه به دوستات هم بگی که این سایت رو لینک کنند هم به نفع تو هست و هم من. سپاس گذارم